truffa ebay!

Mi spiace per te’ pero te la sei cercata!
La regola base di ebay e pagare sempre con paypal e evitare le vendite che non includono paypal come pagamento.
Altra cosa…le truffe degli iphone finiranno quando la gente capira’ che l’iphone nuovo e regolare costa non meno di 599 :slight_smile:

tandemovY zoskok

Tandemové zoskoky su v podstate mladym sportovym konceptom . Prvy zoskok s dvoma ludmi na jednom padaku sa uskutocnil v roku 1977. Nasledne sa zacal vyskum padakoveho zariadenia pre tandemový zoskok. Prvy tandemovy zoskok na novo vynajdenom systeme sa uskutocnil v roku 1983 a v roku 1987 bol patentovany prvy tandemovy padak Strong dual Hawk system.
Pred vyvinutim tandemoveho padaku smeli vyskusat parasutizmus iba trenovani ludia s vycvikom na zoskoky. Dnes je situacia ina a tandemovy zoskok je najbezpecnejsou a najrychlejsou cestou ako vyskusat volny pad. Nie je k tomu potrebna ziadna lekarska kontrola ani specialny kurz . skolenie na tandemový zoskok trva asi 20 minut.
Pri tandemovom zoskoku ma na sebe instruktor padak pre dve osoby. student tandemoveho zoskoku ma na sebe specialny popruhy , pomocou ktoreho je pripnuty k tandem instruktorovi.
Tandemove zoskoky sa smu skakat najmenej z vysky 2,5km nad zemou. K tomu pouzivame vhodne lietadla ktore do takej vysky vystupaju . jeden z nich je napriklad Let L410 Turbolet, ktory pouzivame aj my.
bezna vyska tandemoveho zoskoku je 4km. z tejto vysky trva volny pad pri tandemovom zoskoku okolo 50 sekund, potom instruktor otvara tandemový padak. Na tandemovom padaku je dlhy let po pristatie okolo 6 minut. landing je hladke , bez narazu .